175 + (4+1) (4*4-4*1+1*1) =

+3
Ответы (1)
  1. 27 июля, 23:10
    0
    1) 4 + 1 = 5 2) 4*4 = 16, 4*1 = 4, 1*1=1 3) 16-4+1 = 13 4) 5*13=65 5) 175+65 = 240