Выполните действия

а) (x+2) (4-x)

б) (у в квадрате + 3) (7-у)

+5
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 11:09
    0
    1) (x+2) (4-x) = 4x-x²+8-2x=-x²+2x+8

    2) y²+3) (7-y) = 7y²-y³+21-3y=-y³+7y²-3y+21