4 1/4 - 2/3 : 5 - 3 4/5

(/ дробь)

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 16:32
    0
    2/3:5=2/8=1/4

    41/4-1/4=40/4

    40/4-34/5=3,2