5x-3y при x=-3,2 y=-0,4

+3
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 16:17
    0
    5 * (-3,2) - 3 * (-0,4) = - 16+1,2=-14,8
  2. 18 ноября, 16:32
    0
    5 * (-3.2) - 3 * (-0.4) = - 16 + 1.2 = - 14.8