3^-2 * 5^-3/15^-3 решить

+4
Ответы (1)
  1. 5 мая, 01:33
    0
    1/3^2 * 15^3/5^3=1/9 * (15/5) ^3=1/9 * 3^3=1/9 * 27 = 3