1 дробь 2 а-5 дробь 7 b при а-2 b-7

+3
Ответы (1)
  1. 17 января, 17:42
    0
    1/2 умножаем на 2=1

    2 сокращаются

    5/7 умножаем на 7=5

    Из 1-5=-4