Вычислите: cos (в квадрате) 30'+ctg (-45) '+sin90'

+3
Ответы (2)
  1. 17 июня, 19:04
    0
    (√3/2) ²-1+1=3/4-1+1=3/4=0,75
  2. 17 июня, 21:06
    0
    Cos (√3/2) квадрат+сtg (-1) + sin1=3/4+0=3/4