Алгебра разложить на множители ау-2 ав+2 ву-у^2

+2
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 20:21
    0
    A (y-2 в) - у (2 в-у) = а (у-2 в) + у (у-2 в) = (у-2 в) (а+у)