Разложите на множ

ab³-9a³b=

-25a+10a²-a²-a³=

+2
Ответы (1)
  1. 11 мая, 22:33
    +1
    Ab^3-9a^3b=ab (b^2-9a^2)

    -25a+10a^2-a^2-a^3=a (-25+10a-a-^3)