Разложите на множетели а3 + аb2-a2b-b3

+4
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 10:18
    0
    A³+ab²-a²b-b³=a * (a²+b²) - b * (a²+b²) = (a²+b²) * (a-b)