Вынести множитель за знак корня 0,2√75

+3
Ответы (2)
  1. 26 мая, 23:32
    0
    0,2√25*√5=0,2*5*√5=√5
  2. 26 мая, 23:48
    0
    0,2√75=0,2√25*√5=0,2*5*√5=√5