2a+3b при a=3, b = - 2, a = 1,4, b = - 3,1

+1
Ответы (1)
  1. 4 марта, 07:15
    -1
    2a + 3b = 2*3+3 * (-2) = 6 + (-6) = 0 2a+3b = 2*1,4+3 * (-3,1) = 2,8 + (-9,3) = - 6,5