Разложите на множители:

1) 4-25a^=

2) 49a^-100=

3) b^-2b+1=

4) 4+4n+n^=

5) x^-14x+49=

6) 4a^+4ab+b^=

^ - в квадрате

+3
Ответы (1)
  1. 23 мая, 20:25
    0
    1) = (2-5 а) (2+5 а)

    2) = (7 а-10) (7 а+10)

    3) = (b-1) ^2

    4) = (2+n) ^2

    5) = (x-7) ^2

    6) = (2a+b) ^2

    ^2 = в квадрате