Вычислите (5^6) ^7*5^4/5^43

+4
Ответы (1)
  1. 8 июня, 12:16
    0
    (5^6) ^7*5^4 / 5^43=

    5^42 * 5^4 / 5^43=

    5^46 / 5^43 = 5^3 = 125