Наййти дискрименант 7 хв квадрате - 31 х-6=0

+5
Ответы (1)
  1. 30 мая, 16:41
    0
    Решение:

    7 х² - 31 х-6=0

    D=√[ (31) ² - 4*7*-6]=√ (961+168) = √1129

    Ответ: D=√1129