Раскройте скобки: (4 а-1) в квадрате; (4 х-3 у) (4 х+3 у) ; (х+3) (х в квадрате-3 х+9)

+1
Ответы (1)
  1. 6 марта, 22:11
    0
    1) (4 а-1) ²=16 а²-8 а+1

    2) (4 х-3 у) (4 х+3 у) = 16 х ²-9 у²

    3) (х+3) (х²-3 х+9) = х³+27