Упростить выражение 6 х в квадрате + (2 у-3 х) * (2 у+3 х)

+1
Ответы (2)
  1. 29 апреля, 02:24
    0
    Решение: 6x²+4y²-9x²=4y²-3x²
  2. 29 апреля, 02:54
    0
    6 х² + (2 у-3 х) (2 у+3 х) = 6 х²+4 у²-9 х²=4 у²-3 х².