Разложите на множители:x (в куб е) + 2x (в квадрате) + x+2

+2
Ответы (1)
  1. 15 августа, 03:37
    0
    X^3+2x^2+x+2=x^2 (x+2) + (x+2) = (x+2) (x^2+1)