9 у 2 в квадрате-30 у + 25=0

+5
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 00:22
    0
    Y1 = (30+√ (30^2-4*9*25)) / 2*9=

    = (30-0) / 18=30/18=5/3=1 2/3