Упростите выражение:

1) 4 х-2 х (х²-х+2)

2) (3 х+10 у) + (6 х+3 у) - (6 у-8 х)

+2
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 00:35
    0
    1) 4x-2x³+2x²-4x=-2x³+2x²=2x (-x+1)

    2) 3x+10y+6x+3y-6y+8x=17x+7y