2 у (х-у) + у (3 у-2 х)

Помогите решить

+2
Ответы (1)
  1. 19 июня, 14:37
    +2
    2 у (х-у) + у (3 у-2 х) = 2 ху - 2 у^2 + 3y^2 - 2xy=3y^2 - 2y^2 = y^2