У в квадрате + 10 у+25=0

+2
Ответы (2)
  1. 13 июля, 23:34
    0
    Y^2+10y+25=0

    (y+5) ^2=0

    y+5=0

    y=-5
  2. 14 июля, 00:16
    0
    +10 игрек+25=0

    10 игрек=-25

    игрек=-5