25x в квадрате-30x+9=0

+1
Ответы (2)
  1. 19 июня, 10:54
    0
    25 х²-30 х+9=0

    D=900-900=0

    х=30/50=0,6
  2. 19 июня, 10:57
    0
    X25x^2-30x+9=0

    D=900-900=0

    x=30/50=0.6