Розкладить на множныкы:

1) b^3-8c^3

2) 49 х^2 y - y^3

3) 7a^2+14a+7

4) 5ab-15b-5a+15

5) a^4-1

+1
Ответы (2)
  1. 29 августа, 12:42
    0
    Iszjajjaja

    snaonskabaona
  2. 29 августа, 13:29
    0
    1) = (в-2 с) (в²+2 вс+4 с²)

    2) = у (49 х²-у²) = у (7 х-у) (7 х+у)

    3) = 7 (а²+2 а+1) = 7 (а+1) (а+1)

    4) = 5 в (а-3) - 5 (а-3) = (а-3) (5 в-5) = 5 (а-3) (в-1)

    5) = (а²-1) (а²+1) = (а+1) (а-1) (а²+1)