Розвяжите ривняння (5 - (2-3 х) = х-1

+5
Ответы (1)
  1. 28 июня, 16:42
    0
    5 - 2 + 3x = x - 1

    3 + 3x = x - 1

    3x - x = - 1 - 3

    2x = - 4

    x = - 2