A) (2^ (-1)) ^ (-3)

b) (2^ (-1) * 3^ (-1) * 6) ^ (-1)

+4
Ответы (1)
  1. 4 марта, 10:33
    0
    A) 2^-1 * (-3) = 2^3=8

    b) 1/2 * 1/3 * 1/6 = 1/36