Log1/3 (x-2) = - 2 решение

+5
Ответы (2)
  1. 3 апреля, 17:12
    0
    Log₁/₃ (x-2) = - 2

    x-2 = (1/3) ⁻²

    x-2=3²

    x-2=9

    x=11
  2. 3 апреля, 17:14
    +1
    Log1/3 (x-2) = - 2

    X-2=3^2

    X=8+2

    X=10