1. log7 64-log7 256 log7 28

2. log2 7-log2 63+log2 36

+1
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 13:01
    0
    2) log2 (7.36/63) = log2 (36/9) = log2 (4) = 2

    U 1) ne točnoje zadanije.