Упростить дроби:

4y-5/10 - 6y+3/10=

-4a+3/20 - a-7/20=

b+3a/a^2 - b-2a/a^2=

2+x/2x-14 - x-2/2x-14=

y+2/6-y + y+2/y-6=

y^2-z/y-z - z^2-z/y-z=

(/-знак дроби; ^-знак степени (y^2-y в квадрате))

+3
Ответы (1)
  1. 8 июля, 05:24
    0
    4 у-5/10 - 6 у+3/10=

    = (4 у-5-6 у-3) / 10 = (-2 у-8) / 10=

    =2 (-у-4) / 10 = (-у-4) / 5

    -4 а+3/20 - а-7/20=

    = (-4 а+3-а+7) / 20 = (10-5 а) / 20=

    =5 (2-а) / 20 = (2-а) / 4

    б+3 а/а^2 - б-2 а/а^2=

    = (б+3 а-б+2 а) / а^2=5 а/а^2=5/а

    2+х/2 х-14 - х-2/2 х-14=

    = (2+х-х+2) / 2 (х-7) = 4/2 (х-7) =

    =2 / (х-7)

    у+2/6-у + у+2/у-6=

    = (у+2-у-2) / (6-у) = 0

    у^2-з/у-з - з^2-з/у-з=

    = (у^2-з-з^2+з) / у-з=

    (у^2-з^2) / (у-з) =

    = (у-з) (у+з) / (у-з) = у+з