15:2 (1/2) = x:8 (1/3) в ответе запишите 0,5x?

+3
Ответы (2)
  1. 20 апреля, 00:49
    0
    Х=0 тому що 15=25/3*х

    5=25*х

    5*х=0

    5*х=0-в тому випадку коли Х=0
  2. 20 апреля, 02:16
    0
    15:2 (1/2) = x:8 (1/3)

    15/1=3 х/8

    120=3 х

    х=40