2√3 cos^2 (3 п/2+x) - sin2x=0

+5
Ответы (1)
  1. 4 июля, 19:09
    0
    2√3sin²x-sin2x=0

    2√3sin²x-2sinxcosx=0 |/2

    √3sin²x-sinxcosx=0

    sinx (√3sinx-cosx) = 0

    sinx=0 √3sinx-cosx=0|/cosx

    x=pi. n n∈Z √3tgx-1=0

    tgx=1/√3

    tgx=√3/3

    x=pi/6+pi. n n∈Z