2 хво 2 степени + 13 х-7=0

+4
Ответы (1)
  1. 29 декабря, 14:38
    0
    D=169-4*2 * (-7) = 225=15^2

    x1 = (-13+15) / 2*2=0.5

    x2 = (-13-15) / 2*2=-7