Помогите решить

1) у (куб) - 2 у (квадрат) - у+2=0

и

2) х (куб) + х=3 х (квадрат) + 3

+4
Ответы (1)
  1. 6 августа, 15:16
    0
    1)

    y³ - 2y² - y+2=0

    y² (y-2) - (y-2) = 0

    (y-2) (y² - 1) = 0

    (y-2) (y-1) (y+1) = 0

    y-2=0 y-1=0 y+1=0

    y=2 y=1 y = - 1

    Ответ: - 1; 1; 2.

    2)

    x³ + x=3x² + 3

    (x³+x) - (3x²+3) = 0

    x (x²+1) - 3 (x²+1) = 0

    (x²+1) (x-3) = 0

    x²+1=0 x-3=0

    x² = - 1 x=3

    нет решений

    Ответ: 3.