Упростите выражения.

(х+у) (х-у) - (х (в квадрате) + 3 у (в квадрате) =

+4
Ответы (1)
  1. 8 июля, 17:15
    0
    X^2 - y^2 - (x^2 + 3y^2) = x^2 - y^2 - x^2 - 3y^2 = - 4y^2