Решити систему 5x+3y=4 и 2x-y=-5

+1
Ответы (1)
  1. 28 мая, 23:31
    0
    Система 5 х+3 у=4

    6 х-3 у=-15

    5 х+6 х=4 + (-15)

    11 х=-11

    х=-11/11

    х=-1

    5 * (-1) + 3 у=4

    -5+3 у=4

    3 у=4+5

    3 у=9

    у=9/3

    у=3

    ответ (-1; 3)