Х до куба + у до куба - 2 х до квадрата + 2 ху - 2 у до квадрата

+5
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 17:16
    0
    Х³+у³-2 х²+2 ху-2 у² = (х³+у³) - 2 (х²-ху+у²) = (х+у) (х²-ху+у²) - 2 (х²-ху+у²) =

    = (х²-ху+у²) (х+у-2)