Помогите решить

(3 а-2 в) (3 а-2 в) - (а+3 в) в квадрате

+2
Ответы (2)
  1. 10 июня, 10:46
    0
    (3 а-2 в) (3 а-2 в) - (а+3 в) ²=9 а²-6 ав-6 ав+4 в² - (а²+6 ав+9 в²) = 9 а²-6 ав-6 ав+4 в²-а²-6 ав-9 в²=8 а²-18 ав-5 в ²
  2. 10 июня, 11:11
    0
    9 а2-4 в2-6 ав-6 ав - а2-6 ав-в2 = 8 а2-3 в2-18 ав Больше никак не сократить