А) (х-5) (9-х)

б) (-8-а) (b+2)

в) (у-10) (-у+6)

г) (-7-b) (a-4)

Умножение многочлена на многочлен.

+5
Ответы (2)
  1. 8 января, 23:52
    0
    А) 14x-x в квадрате-45

    б) - 8b-16-ab-2a

    в) (-у) в квадрате+16y-60

    г) - 7 а+28-ab+4b
  2. 9 января, 01:30
    -1
    1) 9x-x^2-45+5x=x^2-14x+45

    2) - 8b-16-2a-ab

    3) - y^2+6y+10y-60=-y^2+16y-60

    4) - 7a+28-ab+4b