Вычесть 5,6 - (12-7,4) - (-5,6) + 1,2 - (-3,4)

+5
Ответы (1)
  1. 30 мая, 10:44
    0
    5,6 - (12-7,4) - (-5,6) + 1,2 - (-3,4) = 5,6-12+7,4+5,6+1,2+3,4=11,2