Сократить дробь 3y/y^2-2y

+2
Ответы (2)
  1. 17 ноября, 19:41
    0
    3/у2-2 у сокрощение дроби
  2. 17 ноября, 20:33
    0
    3 у / (у^2-2 у) = 3 у/у (у-2) = 3 / (у-2)