10:5/11

2 2/8+4 1/6

6-1 3/5

+2
Ответы (2)
  1. 23 июля, 13:00
    0
    1065/11=10*11/5=22

    2 2/8+4 1/6=2 6/24+4 4/24=6 10/24=6 5/12

    6 - 1 3/5=4 2/5
  2. 23 июля, 13:16
    0
    10:5/11=110:5=22

    2 2/8+4 1/6=6 + (1/4+1/6) = 6+10/24=6 5/12

    6-1 3/5=4 2/5