Решите уравнение:

х в кубе - 121 х = 0

+3
Ответы (1)
  1. 1 мая, 11:18
    0
    X^3-121x=0 (^ - степень числа)

    x (x^2-121) 0

    x (x-11) (x+11) = 0

    x=0

    x-11=0

    x=11

    x+11=0

    x=-11

    ответ; x1=0; x2=11; x3=-11