Вычислите (7-6.35) : 6 1/2

+5
Ответы (1)
  1. 14 июня, 14:11
    0
    (7-6.35) : 6.1/2 = 0.5:6.1/2 = 1/2:6.1/2=1/2:13/2=1/2*2/13=1/13