A^2-b^2 + x^2-y^2 + 2ax + 2 by

помощь

+2
Ответы (1)
  1. 22 января, 22:30
    0
    A²-b²+x²-y²+2ax+2by = (a+x) ² - (b+y) ² = (a+x+b+y) (a+x-b-y)