N• (m-n) + 2m• (n-m) вынесение общего множителя за скобку

+5
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 20:33
    0
    N * (m-n) + 2m (n-m) = n * (m-n) - 2m (m-n) = (n-2m) (m-n)