Упростите уравнение

a) (2a + 5b) + (8a - 11b) + (9b - 5a)

б) (3x + 10y) - (6x + 3y) + (6y - 8x)

+2
Ответы (2)
  1. 29 марта, 16:15
    +4
    А) 2a+5b+8a-11b+9b-5a=5a+3b Б) 3x+10y-6x-3y+6y-8x=13y-11x
  2. 29 марта, 19:36
    0
    А) 10 а-5 а-6 б+9 б=5 а+3 б

    б) - 11 х+19 у