Решите уравнение

(2x-1) (2x+1) - 4 (x+5) в квадрате=19

+2
Ответы (2)
  1. 21 апреля, 06:39
    0
    -40x-101=9

    -40x-101+101=19+101

    -40x=120

    x=-3

    Ответ:-3
  2. 21 апреля, 06:42
    0
    2 икс*2 икс-икс=19*2

    икс=38