Система

у=х (квадрат)

у=х+2

+5
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 07:36
    0
    Системы: у-х=2

    у (квадрат) - 4 х=13

    х (квадрат) - у (квадрат (=17

    у-х=3

    х (квадрат) + 2 у=12

    2 х-у=10