Y+2=y в квадрате-y-2y+2

+3
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 18:18
    0
    У+2-у^2+у+2 у-2=0

    4 у-у^2=0

    У (4-у) = 0

    У=0

    4-у=0 (т. е) у=4