3 (4x-9) + 4 (2x+3y) - 5 (6x-2y)

При x=2 y = - 1

+3
Ответы (1)
  1. 21 марта, 09:41
    0
    12 х-27+8 х+12 у-30 х+10 у

    -10 х+22 у-27

    10 х-22 у+27

    Если х=2, а у=-1, то 10*2-22 * (-1) + 27=20+22+27=69